Profesjonalne Usługi Saperskie

Zdjęcia i filmy lotnicze

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dronem z kamerą termowizyjną, który doskonale wspiera prace zabezpieczenia miejsca niszczenia ujawnionych przez nas niewybuchów i niewypałów.

Specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy to nie tylko urządzenie idealne do wszelkiego rodzaju inspekcji budowlanej ale także doskonałe narzędzie do fotografii powietrznej.

W ramach pakietu naszych usług wsparcia inwestycyjnego, wykonujemy usługi fotografii realizowanych  przedsięwzięć z lotu ptaka m. in. kontraktów infrastrukturalnych. Dokumentujemy zarówno spektakularne wydarzenia na budowach ale również postęp realizacji robót budowlanych.

Zarejestrowany dronem obraz ma nie tylko charakter marketingowy dla inwestora ale przede wszystkim jego wartość dodaną jest możliwość nadzoru poprawności i bezpieczeństwa montażu np. potężnych turbin wiatrowych czy ustawianie kujanów z powierzchni ziemi. Kamera termowizyjna zamontowana na naszym dronie daje możliwości szybkiego monitoringu obiektów z bliska przy minimalnym wysiłku i dużej kosztowej oszczędności dla inwestora.

Zdjęcia jak i filmy z postępu robót urozmaicają sprawozdawczość budowy oraz pozwalają w pełni zachować wspomnienia.

Oferujemy profesjonalne usługi saperskie. Nasza specjalizacja to rozminowanie terenu, wyburzanie za pomocą materiału wybuchowego, monitoring budowli, zdjęcia lotnicze, badania termowizyjne.
2020 © Sapper Support | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.